Artfuego

Akcesoria kominkowe ArtFuego®

Ekskluzywne akcesoria kominkowe marki ArtFuego® to przybory ułatwiające codzienną eksploatację kominka, a jednocześnie efektowny element wystroju wnętrza. Są to produkty najwyższej jakości, solidne i estetyczne, produkowane w zależności od modelu we Włoszech oraz w Polsce.

Akcesoria do kominka - Oferta

Na ofertę akcesoriów do kominkowych ArtFuego składa się bogaty wachlarz produktów o różnej stylistyce oraz materiału z którego zostały wykonane. Pod względem przeznaczenia można je podzielić na nastepujące grupy:

  • zestawy akcesoriów kominkowych
  • kosze na drewno kominkowe
  • parawany przed kominek
  • blachy i szkło na podłogę (pod piec kominkowy lub przed kominek)
  • kratki kominkowe i wentylacyjne.

Zestawy akcesoriów do kominka


Zestawy akcesoriów do kominków składają się zazwyczaj z ozdobnego stojaka, podstawy lub pojemnika na przybory oraz szczypiec do chwytania polan drewna, pogrzebacza, szufelki i szczotki. W ofercie mamy zestawy kominkowe wykonane z jednorodnego materiału oraz z materiałów łączonych, np. stal z elementami drewna, czy skóry ekologicznej.

Kosze i pojemniki na drewno kominkowe
 

Kosze na drewno kominkowe służą do przechowywania drewna kominkowego, lecz mogą być z powodzeniem wykorzystane także do przechowywania lub przenoszenia innych rzeczy. Do produkcji koszów na drewno wykorzystywany jest mosiądz, stal inox, żelazo lakierowane proszkowo na różne kolory, a nawet skóra ekologiczna. 

Parawany kominkowe
 

Parawany kominkowe są umieszczane przed kominkem, aby chronić podłogę przed żarem, który przypadkowo może wydostać się z kominka lub pieca podczas dokładania drewna. Mogą też stanowić aktrakcyjną osłonę nie używanych otwartych palenisk, czy też starego kaloryfera.

W tej kategorii dostępne są zarówno pojedyncze ekrany, jak i 2,3 lub 4-członowe parawany. W ofercie KOMO Kominki posiadamy wyprodukowane we Włoszech parawany kominkowe wykonane z mosiądzu, stali inox oraz stali lakierowanej na kolor czarny. 

Blachy na podłogę przy kominku
 

Blachy na podłogę przed kominkiem lub pod piecem kominkowym stanowią zabezpieczenie przed zabrudzeniem oraz ewentualnymi uszkodzeniami wynikłymi z przypadkowego wydostania się żaru z paleniska podczas dokładania drewna. W ofercie KOMO Kominki znajdziesz blachy o kilku standardowych wymiarach; blachy prostokątne i zaokrąglone, blachy z mosiądzu, stali inox oraz stali lakierowanej na kolor czarny lub szary. 

Kratki kominkowe i wentylacyjne ArtFuego
 

Kratki kominkowe to estetyczne osłony wylotów ciepłego powietrza z kominka, które mogą być stosowane również do zamknięcia wylotów przewodów wentylacyjnych oraz w instalacjach klimatyzacji. W naszej ofercie posiadamy kratki wykonane z mosiądzu, stali inox, stali lakierowanej proszkowo na kolor biały lub czarny.

Jak wspomnieliśmy powyżej nasze akcesoria do kominka są produkowane z różnych surowców:

  • akcesoria kominkowe mosiężne – są wykonane z odlewu lub blachy mosiężnej w wersjach: z połyskiem, satynowanej (mat), patynowanej oraz chromowanej (głównie kratki kominkowe i wentylacyjne)
  • akcesoria kominkowe ze stali inox
  • akcesoria kominkowe ze stali lakierowanej na kolor czarny, antracytowy i szary
  • akcesoria kominkowe z elementami drewna
  • akcesoria kominkowe z elementami skóry ekologicznej w kolorze kremowym i brązowym.

Dzięki różnorodności wzornictwa oraz zastosowanych materiałów każdy znajdzie w KOMO akcesoria do kominka w pełni oddające charakter wnętrza; od klasycznej elegancji po nowoczesny minimalizm.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie artfuego.pl oraz do naszego sklepu firmowego w Warszawie.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.