Portale kominkowe

KOMO Sp. z .o.o. buduje kominki zgodne z oczekiwaniami oraz gustami klientów. Wybór stylu kominka jest zawsze indywidualną decyzją użytkownika będącą wypadkową jego preferencji estetycznych oraz charakteru wnętrza. Czasami trudno jest jednoznacznie określić styl kominka, gdyż ze względu na swój kształt i wykorzystane materiały może być zaliczony do dwóch lub więcej kategorii.

W bogatym katalogu realizacji KOMO Sp. z o.o. znajduje się wiele ciekawych propozycji dla wielbicieli klasycznych lub nowoczesnych ram portalowych.

KOMO buduje kominki oprawione w piękne ramy portalowe o różnorodnych liniach, rzeźbieniach, ornamentach, wykonane z różnych materiałów ( z kamieni naturalnych typu marmur, granit, piaskowiec czy też drewna).

Poniżej prezentujemy kilka naszych realizacji z wykorzystaniem ram portalowych.

Więcej zdjęć realizacji KOMO Kominki znajduje się w zakładce Galeria Kominków / Nasze realizacje / Portale kominkowe.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.