e-Matrix

Kominki elektryczne Faber e-MatriX

Kominki elektryczne Faber zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Holandii. Firma Faber od początku swojej ponad 175-letniej historii działalności stara się sprostać oczekiwaniom klientów, którzy pragną zrealizować swoje marzenie o posiadaniu kominka.

Dla kogo kominek elektryczny Faber?

Czasami jednak budowa kominka na drewno nie jest możliwa ze względów technicznych bądź też zbędne jest dodatkowe źródło ogrzewania. Wówczas pojawia się nowoczesne rozwiązanie – kominek jak prawdziwy, ale bez ognia. Kominek elektryczny tworzy przytulną atmosferę i pozwala na podziwianie tańczących płomieni ognia w każdym obiekcie i o każdej porze roku. Jedynym wymogiem jest zapewnienie dostępu do gniazda elektrycznego.

Kominki elektryczne Faber świetnie wkomponowują się nie tylko we wnętrza zaaranżowane w stylu nowoczesnym lecz także te w stylu klasycznym i bohemy.

Kominki elektryczne Faber e-MatriX

Na ofertę kominków elektrycznych marki Faber składa się obecnie 10 modeli do zabudowy z serii e-MatriX, w tym:

  • kominek frontalny (I)
  • kominek dwustronny (ST)
  • kominek narożny (II)
  • kominek trójstronny (III)
  • kominek trójstronny wyspowy, dzielący pomieszczenie na strefy, tzw. room-divider (RD).

„Płomień” w kominkach e-Matrix to połączenie unoszącej się zimnej pary wodnej oraz specjalnych żarówek led. Realizm potęgują ceramiczne polana do złudzenia przypominające drewno, efekt świetlny żaru oraz odgłos trzaskających iskier i drewna uzyskany dzięki specjalnemu modułowi dźwiękowemu.

W standardzie kominek elektryczny e-Matrix nie wytwarza ciepła, lecz istnieje możliwość dokupienia opcji dodatkowej w postaci modułu grzejnego o mocy do 2 kW, który wygeneruje przyjemne ciepło.

Więcej zdjęć aranżacji z kominkami elektrycznymi Faber e-Matrix znajsuje się na podstronie Galeria kominków.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.