e-Matrix

Kominki elektryczne Faber e-MatriX

Kominki elektryczne Faber zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Holandii. Firma Faber od początku swojej ponad 175-letniej historii działalności stara się sprostać oczekiwaniom klientów, którzy pragną zrealizować swoje marzenie o posiadaniu kominka.

 

Dla kogo kominek elektryczny Faber?

Czasami jednak nie jest to możliwe ze względów technicznych bądź też zbędne jest dodatkowe źródło ogrzewania. Wówczas pojawia się nowoczesne rozwiązanie – kominek jak prawdziwy, ale bez ognia. Kominek elektryczny tworzy przytulną atmosferę i pozwala na podziwianie tańczących płomieni ognia w każdym obiekcie i o każdej porze roku. Jedynym wymogiem jest zapewnienie dostępu do gniazda elektrycznego.

Kominki elektryczne Faber świetnie wkomponowują się nie tylko we wnętrza zaaranżowane w stylu nowoczesnym lecz także te w stylu klasycznym i bohemy.

Kominki elektryczne Faber e-MatriX

Na ofertę kominków elektrycznych marki Faber składa się obecnie 10 modeli do zabudowy z serii e-MatriX, w tym:

  • kominek frontalny (I)
  • kominek dwustronny (ST)
  • kominek narożny (II)
  • kominek trójstronny (III)
  • kominek trójstronny wyspowy, dzielący pomieszczenie na strefy, tzw. room-divider (RD).

„Płomień” w kominkach e-Matrix to połączenie unoszącej się zimnej pary wodnej oraz specjalnych żarówek led. Realizm potęgują ceramiczne polana do złudzenia przypominające drewno, efekt świetlny żaru oraz odgłos trzaskających iskier i drewna uzyskany dzięki specjalnemu modułowi dźwiękowemu.

W standardzie kominek elektryczny e-Matrix nie wytwarza ciepła, lecz istnieje możliwość dokupienia opcji dodatkowej w postaci modułu grzejnego o mocy do 2 kW, który wygeneruje przyjemne ciepło.

Więcej zdjęć aranżacji z kominkami elektrycznymi Faber e-Matrix znajsuje się na podstronie Galeria kominków.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.