Kominki i grille zewnętrzne

Przydomowy taras i ogród to doskonałe miejsce na relaks oraz spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Warto więc pomyśleć o palenisku zewnętrznym, które nie tylko ogrzeje w chłodniejsze wieczory, lecz także może pełnić funkcję pieca lub grilla. W Komo Kominki proponujemy estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie w postaci kominka zewnętrznego z grillem.

Ogrodowe kominki zewnętrzne na drewno

Zwolenników imprez przy grillu z pewnością zainteresuje możliwość wybudowania okazałego pieca z dodatkowym rusztem do grillowania, według własnego pomysłu. Można na nim przyrządzać ulubione potrawy, spotykać się przy nim z przyjaciółmi i bliskimi, cieszyć pobytem na świeżym powietrzu. Natomiast doskonałą propozycją dla właścicieli dużych ogrodów, którzy cenią sobie tradycyjną kuchnię, będzie własna przydomowa wędzarnia. Jednak z uwagi na rozchodzące się zapachy warto zadbać o to, by jej usytuowanie nie przeszkadzało naszym sąsiadom.

A może kominek zewnętrzny na tarasie?

Kominek zewnętrzny można wybudować także na tarasie bloku mieszkalnego, o ile jest w nim odpowiednia infrastruktura, tj. komin spalinowy o odpowiednim przekroju i wysokości.
Na szczęście wiele nowoczesnych apartamentowców zapewnia taką możliwość. Kominek zewnętrzny na drewno z pewnością umili zasłużony relaks po długim dniu pracy oraz weekendowy odpoczynek.

Najlepsze kominki zewnętrzne

W Komo proponujemy kominki zewnętrzne ogrodowe o różnorodnej stylistyce. Można zdecydować się na tradycyjny, wiejski wygląd grilla zewnętrznego, który doskonale wpasuje się w bujną zieleń ogrodu i otoczenie wiejskiej rezydencji. Wielu klientów decyduje się także na kominki zewnętrzne nowoczesne, które wpasują się w prostą bryłę minimalistycznego domu jedno czy wielorodzinnego. Kominek zewnętrzny z grillem to często także dodatkowy atut pensjonatu, hotelu, kempingu lub innego miejsca, w którym przyjmuje się dużą liczbę gości. Wielkość oraz funkcje zewnętrznego kominka z grillem możemy dostosować do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Wybudujemy Twój kominek zewnętrzny

Firma KOMO wybudowała dotąd wiele kominków zewnętrznych, pieców chlebowych, grilli ogrodowych i wędzarni. Decydując się na kominek zewnętrzny ogrodowy, należy pamiętać o wykorzystaniu materiałów wysokiej jakości, które będą odporne na działanie czynników atmosferycznych. Mamy do wyboru rozmaite materiały, m.in. cegłę klinkierową, kamienie polne czy stal inox. Budujemy na podstawie koncepcji klienta albo proponujemy własne projekty.

Serdecznie zapraszamy do naszego punktu handlowego.

Więcej zdjęć znajduje się w zakładce Galeria Kominków.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.