Kominki i grille zewnętrzne

Przydomowy taras i ogród to doskonałe miejsce na relaks oraz spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Warto więc pomyśleć o palenisku zewnętrznym, które nie tylko ogrzeje nas w chłodniejsze wieczory, lecz także może pełnić rolę pieca lub grilla.

Zwolenników imprez przy grillu z pewnością zainteresuje możliwość wybudowania okazałego pieca z dodatkowym rusztem do grillowania, według własnego pomysłu.

Doskonałą propozycją dla właścicieli dużych ogrodów, którzy cenią sobie tradycyjną kuchnię, będzie własna wędzarnia. Jednak z uwagi na rozchodzące się zapachy należy pamiętać, aby jej usytuowanie nie przeszkadzało naszym sąsiadom.

Decydując się na kominek zewnętrzny należy pamiętać o wykorzystaniu materiałów wysokiej jakości, które będą odporne na działanie czynników atmosferycznych. Istotnym elementem jest także posiadanie komina spalinowego o odpowiednim przekroju i wysokości, o którym warto pamiętać już na etapie projektowania domu.

Firma KOMO wybudowała dotąd wiele kominków zewnętrznych, pieców chlebowych, grilli ogrodowych i wędzarni. Do budowy wykorzystujemy - zgodnie z preferencjami klienta – rozmaite materiały, np. cegłę klinkierową, kamienie polne czy stal inox. Budujemy zarówno w oparciu o koncepcje klienta, jak również własne projekty.

Serdecznie zapraszamy do naszych punktów handlowych!

Więcej zdjęć znajduje się w zakładce Galeria Kominków.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.