Kominki narożne

Kominek służy do ogrzania lub dogrzania pomieszczenia, lecz stanowi także, niepowtarzalną ozdobę każdego wnętrza, zwłaszcza kiedy jest odpowiednio dobrany i starannie wykończony. Kominki narożne doskonale zdobią duże salony, których właściciele chcą, by żywy ogień widoczny był z wielu miejsc w domu. Nowoczesny kominek narożny pozwala na obserwowanie ognia z kuchni, jadalni i salonu z kanapy czy fotela, stając się centralnym miejscem domu oraz jego główną atrakcją. pomieszczeń do relaksu.

Kominki narożne nowoczesne

W ciągu kilku minionych lat w naszej firmie obserwujemy największe zainteresowanie kominkami narożnymi o nowoczesnej i raczej minimalistycznej bryle. Kominek narożny to atrakcyjny element dekoracyjny, który buduje nastrój wnętrza, a jednocześnie organizuje przestrzeń wokół zabudowy. Kominek narożny może z powodzeniem zdobić róg salonu o niewielkich rozmiarach. Nie przytłoczy w ten sposób wnętrza, a będzie ogrzewał i zdobił. W większych mieszkaniach można go zbudować na środku salonu, oddzielając w ten sposób część kuchenno-jadalnianą od wypoczynkowej. Nic też nie stoi na przeszkodzie, by wykonać bardziej dyskretną zabudowę kominka narożnego, tak by był on jedynie szlachetnym i subtelnym dodatkiem do aranżacji. Naturalnie zabudowa kominka może być rozbudowana o podświetlane wnęki, półki na książki i ozdobne bibeloty czy o wnękę na drewno kominkowe.

Narożny kominek na wiele sposobów

Poniżej prezentujemy kilka naszych realizacji, które przedstawiają różne opcje kominków narożnych. Jak widać kominek narożny nie musi znajdować się w rogu pomieszczenia, lecz można go pięknie wyeksponować. Walorem kominka narożnego jest zagięta szklana tafla, która pozwala na obserwowanie ognia z wielu stron, co sprzyja wypoczynkowi całej rodziny w przestrzeni do relaksu.

Dzięki zastosowaniu trwałych materiałów budowane przez KOMO kominki narożne lewe i prawe wyglądają niezwykle elegancko i działają bez zarzutu przez wiele lat.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Więcej zdjęć realizacji KOMO Kominki znajduje się w zakładce Galeria Kominków / Nasze realizacje / Kominki narożne.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.