Piece kominkowe

Wolnostojące piece kominkowe typu koza

Piec kominkowy wolnostojący typu koza to doskonałe rozwiązanie dla osób zainteresowanych dogrzewaniem pomieszczenia, w którym zostanie on zainstalowany. W tym przypadku, bowiem, ciepło jest emitowane bezpośrednio przez rozgrzany korpus pieca oraz szybę.

Drugim argumentem za wyborem tego rodzaju ogrzewania jest szybki montaż, gdyż w odróżnieniu od tradycyjnego kominka, piec nie wymaga dodatkowej obudowy. Naturalnie ma to także bezpośredni wpływ na obniżenie kosztów instalacji.

Niezależnie od powyższego nie wolno jednak bagatelizować kwestii montażu, gdyż piec kominkowy to urządzenie generujące wysokie temperatury, które dla bezpiecznego i prawidłowego funkcjonowania, wymaga podłączenia zgodnego ze sztuką budowlaną i zduńską. Firma KOMO posiada ponad 25-letnie doświadczenie w montażu kominkowych pieców wolnostojących typu koza.

W bogatej ofercie firmy KOMO z łatwością znajdą Państwo piec odpowiadający indywidualnym preferencjom estetycznym, a my zajmiemy się jego profesjonalnym montażem.

Zawarcie umowy montażu pieca jest każdorazowo poprzedzone szczegółową konsultacją techniczną w miejscu instalacji, przeprowadzoną przez specjalistę posiadającego stosowne uprawnienia. Podczas konsultacji dokonujemy dokładnych pomiarów i oględzin miejsca, w którym ma stanąć piec; sprawdzamy uwarunkowania konstrukcyjne i wentylacyjno-kominowe, a następnie przedstawiamy możliwe warianty koncepcyjne podłączenia oraz doradzamy dobór urządzenia o odpowiedniej mocy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dodatkowymi informacjami na temat pieców, które posiadamy w naszej ofercie.

Więcej zdjęć realizacji KOMO Kominki znajduje się w zakładce Galeria Kominków / Nasze realizacje / Piece kominkowe wolnostojące.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.