Montaż nasad kominowych

Do prawidłowego działania kominka lub systemu wentylacji domu niezbędny jest odpowiedni ciąg kominowy
Niestety dość częstym problemem jest zbyt słaby lub wsteczny ciąg kominowy powodujący wychładzanie pomieszczeń, a także niebezpieczeństwo zasysania i wprowadzania do pomieszczenia spalin wydostających się z sąsiadujących przewodów spalinowych oraz dymowych (więcej na temat ciągu kominowego w zakładce Produkty / Nasady Kominowe).

Zjawiskom tym skutecznie zapobiega zamontowanie nasady kominowej, która ma za zadanie wspomagać i stabilizować ciąg kominowy, pomagając tym samym odprowadzić powietrze z przewodów wentylacyjnych oraz spaliny z przewodów spalinowych.

Nasady kominowe zabezpieczają także przewód kominowy przed zjawiskami atmosferycznymi (deszcz, śnieg) czy też zagnieżdżeniem się ptaków.

KOMO Kominki zajmuje się instalacją nasad kominowych wszelkiego typu, zarówno na kominach wentylacyjnych jak i spalinowych, w tym także zaawansowanych systemów nasad hybrydowych sterowanych elektronicznie.

Serdecznie zapraszamy do punktów sprzedaży KOMO, a my pomożemy wybrać, dostarczymy i zainstalujemy odpowiedni rodzaj nasady kominowej.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.