Zaufali nam

Oni zaufali KOMO

KOMO Sp. z o.o. to w opinii kompetentnych środowisk wiarygodny partner i jedna z pięciu największych firm działających w branży kominkowej w województwie mazowieckim. W ciągu minionych swoim zaufaniem obdarzyło nas wiele znanych firm, osobistości życia publicznego, architektów oraz klientów indywidualnych.

Budowa paleniska w Belwederze – Warbud S.A.
Pracownicy KOMO Sp. z o.o. zostali zaproszeni przez Pana Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego na konsultacje z wykonawcami biorącymi udział w renowacji Belwederu. Nasza firma została bowiem wybrana przez generalnego wykonawcę, tj. Warbud S.A., do przebudowy jednego z zabytkowych kominków z otwartym paleniskiem, znajdującego się w pałacu Belweder. KOMO Sp. z o.o. wybudowało nowe palenisko wraz z wlotem powietrza, zainstalowało wsad kominowy i nasadę kominową.
IKEA Polska
Uczestniczyliśmy w akcji „Centrum Bezpłatnych Porad” zorganizowanej przez IKEA w Centrum Handlowym Janki k/Warszawy, Plac Szwedzki 1.
Villa Europa
W 2002 roku firma KOMO została zaproszona do udziału w drugiej edycji przedsięwzięcia o nazwie „Villa Europa”. Akcja polegała na wybudowaniu domu ekspozycyjnego na terenie CH M1 w podwarszawskich Markach. Nasza firma wykonała nowoczesny kominek z wkładem pionowym w obudowie wklęsłej półokrągłej z blatem granitowym.
Dom Architektury Sp. z o.o.
Na zlecenie firmy DOM ARCHITEKTURY Sp. z o.o. opracowaliśmy koncepcję i wykonaliśmy w jednym z warszawskich apartamentów mieszkalnych ekskluzywny kominek wraz z przewodem kominowym.
Pracownie Konserwacji Zabytków
Na zlecenie NBP wykonaliśmy klasyczny kominek w ramie portalowej w Ośrodku Szkoleniowym NBP, mieszczącym się w neogotyckim zespole pałacowo-parkowym w Starej Wsi na terenie woj. Mazowieckiego. Obiekt jest wpisany do rejestru zabytków pod numerem 49/252.
Dom Development rezydencja Morskie Oko
Na zlecenie jednej z najprężniej działających na rynku nieruchomości w Warszawie firmy deweloperskiej DOM DEVELOPMENT S.A. zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy kominek klasyczny z hiszpańskiego marmuru w kolorze miodowym. Miejscem realizacji była rezydencja „Morskie Oko” na warszawskim Mokotowie. Jako palenisko został zastosowany francuski wkład kominkowy marki LAUDEL z mechanizmem podnoszenia szyby do góry, umożliwiającym oglądanie żywego ognia.
Polmos S.A.
Na zlecenie firmy POLMOS S.A. wykonaliśmy kominek w rezydencji przy ulicy Frascati. KOMO Sp. z o.o. została wybrana do opracowania koncepcji i wykonania stylowego kominka z otwartym paleniskiem oraz systemem odprowadzenia spalin spośród wielu firm zajmujących się budową kominków. Głównym wymogiem stawianym przez Inwestora było prawidłowe funkcjonowanie paleniska oraz jego reprezentacyjny charakter nawiązujący do stylu obiektu. Kominek został zaprojektowany przy współpracy z pracownią architektoniczno-konserwatorską PROART Anna Rostkowska z Warszawy, specjalizującą się w projektowaniu w obiektach zabytkowych.
Kompleks apartamentowo-biurowy „Sonata”
Na zlecenie firmy „Warbud” S.A. w kompleksie apartamentowo-biurowym „Sonata” przy ul. Grochowskiej 341 w Warszawie dostarczyliśmy oraz dokonaliśmy montażu przewodów kominowych w czterech apartamentach znajdujących się w budynkach: Allegro, Moderato i Presto.
Spychała & Partnerzy, Architekci Wiedeń–Warszawa
Realizowaliśmy budowy kominków według indywidualnych projektów architektonicznych w apartamentach i domach jednorodzinnych dla klientów biura architektonicznego Spychała & Partnerzy.

mDom – Studio Aranżacji Wnętrz

Budowaliśmy kominki wg indywidualnych projektów architektonicznych w apartamentach i domach jednorodzinnych dla klientów Studia Aranżacji Wnętrz mDom.

AKME Projekty
KOMO Sp. z o.o. zrealizowała także kilka interesujących projektów we współpracy z zaprzyjaźnioną firmą projektowo-graficzną AKME Projekty. Jednym z bardziej oryginalnych zleceń było opracowanie koncepcji oraz projektu wraz z wizualizacją 3D kominka z otwartym paleniskiem na osiedlu mieszkalnym Catalina na warszawskim Służewcu. Płynne i faliste linie, łuki oraz nieregularne rzuty nawiązują do stylu sławnego katalońskiego projektanta Antonio Gaudiego.

Więcej zdjęć niektórych z naszych realizacji znajduje się w zakładce Galeria Kominków.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.