DRU Virtuo

DRU to holenderska firma o ponad 250-letniej historii, znana początkowo z produkcji wyrobów z żeliwa a następnie kominków i pieców gazowych oraz grzejników ściennych.

W 2020 roku DRU wzbogaciła swoją ofertę o kominki elektryczne, które stają się coraz bardziej popularne szczególnie wśród właścicieli mieszkań w budynkach wielopiętrowych.

Seria kominków elektrycznych DRU otrzymała nazwę Virtuo, pochodzącą od opracowanego przez DRU efektu płomienia Virtuo-Flame®, bazującego na technice projekcji 3D. Do wyboru mamy kilka obrazów płomienia; komfortowy, relaksujący, trzaskający, rustykalny, olśniewający, dynamiczny i disco, które można dowolnie zmieniać przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie.

Realizmu kominkowi dodaje zestaw polan, świecące palenisko z modulowaną intensywnością blasku oraz dźwięk trzaskających płomieni.

 

DRU Virtuo to wkłady elektryczne przeznaczone do zabudowy według indywidualnego projektu, co stwarza nieograniczone możliwości dostosowania ostatecznego wyglądu kominka do własnego gustu oraz aranżacji danego wnętrza.

Obecnie oferta DRU Virtuo składa się z trzech modeli:

  • Virtuo 75 - kominek elektryczny z szybą frontalną,
  • Virtuo 80/2 - kominek elektryczny narożny z dwiema szybami,
  • Virtuo 80/3 - kominek elektryczny z trzema szybami.

Kominki elektryczne DRU Virtuo można uruchamiać za pomocą pilota zdalnego sterowania, aplikacji w smartfonie lub zaprogramowanego uprzednio timera.

Wbudowany termostat umożliwia utrzymanie temperatury pomieszczenia na stałym poziomie. Urządzenia mają moc regulowaną w zakresie 0-2 kW.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.