Kominki nowoczesne

Współczesne wnętrza bywają czasem zimne i bezosobowe. Gładkie białe lub szare ściany wymagają dodatków, które sprawią, że wnętrze wciąż będzie modne, minimalistyczne czy loftowe, a jednak pomieszczenie stanie się przytulne i komfortowe. Nowoczesne mieszkania można łatwo „ocieplić” i uatrakcyjnić, budując w nich ciekawe kominki. W Komo Kominki proponujemy nowoczesne kominki do salonu, w którym panują jasne barwy, linie proste i minimalistyczne rozwiązania aranżacyjne.

Moda na nowoczesne kominki

Chociaż kominek to złożona instalacja grzewcza i niejednokrotnie poważna inwestycja finansowa, to podobnie jak w przypadku innych produktów, również w branży kominkowej panują zmienne „mody”. Ostatnimi laty w wyborach klientów KOMO zdecydowanie dominowały kominki narożne i trójstronne o nowoczesnej bryle. Kominek nowoczesny charakteryzuje prosta forma, z firankami i blatami wykonanymi z kamienia naturalnego typu granit czy marmur lub stali inox. Bryła kominka może być podwieszana, podświetlona za pomocą diod Led oraz rozbudowana o wnękę na drewno opałowe bądź system półek na książki. Znakomitym tłem dla kominka są ściany betonowe i białe, gładkie, bez dodatków dekoracyjnych. Kominek tak zabudowany stanie się najpiękniejszą dekoracją takiego wnętrza.

Nowoczesne kominki do salonu z KOMO

Jeśli interesuje Cię zakup i budowa nowoczesnego kominka w salonie, skontaktuj się z obsługą naszego sklepu. Gwarantujemy fachową pomoc w wyborze optymalnie dopasowanego produktu.
Poniżej prezentujemy kilka naszych realizacji w stylu nowoczesnym.

Więcej zdjęć realizacji KOMO Kominki znajduje się w zakładce Galeria Kominków / Nasze realizacje / Kominki nowoczesne.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.