Blog

Biały jak śnieg

19. 01. 2024.
Marta
  Różne

Pierwszy miesiąc astronomicznej zimy za nami. Za oknami widać piękną biel śniegu, która rozjaśnia pochmurne dni, a w naszej ofercie nie brakuje kominków w kolorze czystej bieli, która przyciąga wzrok, dodaje świeżości i rozjaśnia pomieszczenie.

Biały jest kolorem uniwersalnym i świetnie komponuje się nie tylko z jasnymi, ale także z bardzo ciemnymi barwami. Biały kominek na tle ściany z brązowej cegły, czy ciemnych paneli boazerii będzie stanowił niezwykle wyrazisty akcent aranżacji wnętrza.

Duży piec kaflowy z białej ceramiki nabierze lekkości i dzięki temu nie przytłoczy nawet niewielkiego pomieszczenia.

Biały kominek jest elegancki solo oraz w połączeniu z czarnym elementami; wpisuje się znakomicie zarówno w styl klasyczny jak i nowoczesny; pasuje do pomieszczeń o rozmaitym przeznaczeniu (do salonu, sypialni i łazienki); co więcej sprawdzi się także na otwartej przestrzeni, np. na tarasie lub w ogrodzie.

Jak widzicie, nie da się zaprzeczyć, że biały kominek jest po prostu uniwersalny. I pomimo, że jest "biały jak śnieg" będzie prezentował się równie atrakcyjnie także w letnich aranżacjach.

Ocena:
Dziękujemy za ocenę

5/5

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.