Blog

Magia płomieni z kominkiem elektrycznym Dimplex Vista 130

08. 04. 2024.
Anna

Czy kiedykolwiek marzyłeś o atmosferze ciepła i przytulności, jaką zapewnia tradycyjny kominek, ale ze względów technicznych nie mogłeś mieć tradycyjnego kominka na drewno?

A może masz małe dzieci i obawiasz się biokominka, w którym podczas spalania bio-etanolu płonie prawdziwy ogień?

W takim razie, poznaj kominek elektryczny Dimplex Vista 130 - rewolucyjne połączenie nowoczesnej technologii z urokiem wirtualnych płomieni, które ożywią wnętrze w sposób, o jakim mogłeś dotąd tylko marzyć.

 

Realistyczny efekt płomienia z iskrami i żarem

Tym, co przesądza o niesamowitym wrażeniu jakie sprawia kominek elektryczny Dimplex Vista 130 jest jego realistyczny efekt wirtualnego płomienia. Dzięki najnowszym technologiom przestronne palenisko o szerokości ok. 130 cm ożywia przestrzeń migoczącymi płomieniami, które wyglądają tak realistycznie, że można łatwo zapomnieć, iż nie jest to prawdziwy ogień.

Ogólne wrażenie potęguje dodatkowo efekt rozżarzonych polan uzyskany dzięki odpowiedniemu podświetleniu diodami LED oraz obraz iskier, które są przecież nieodłącznym elementem prawdziwego ogniska czy też spalania drewna w tradycyjnym kominku.

 

Realistyczny efekt dźwiękowy

Ale to nie koniec! Dimplex Vista 130 generuje także efekt dźwiękowy trzaskającego płomienia z regulacją poziomu głośności, dzięki czemu każda chwila spędzona przed kominkiem sprzyja relaksowi i wycziszeniu.

 

Urok ognia bez konieczności ogrzewania

Warto podkreślić, że wizualny efekt płomienia jest całkowicie niezależny od funkcji grzewczej, co oznacza, że możesz cieszyć się atmosferą kominka przez cały rok, niezależnie od temperatury zewnętrznej. Moduł grzewczy wyposażony w termostat pozwala dostosować temperaturę do własnych preferencji, zapewniając komfort w każdych warunkach pogodowych.

Kominek Elektryczny Dimplex Vista 130 III występuje w dwóch wariantach: jednostronnym, z elegancką szybą frontową oraz trójstronnym, który prezentuje się równie pięknie w każdym położeniu.

 

Wygodna obsługa

Obsługa urządzenia za pomocą pilota zdalnego sterowania sprawia, że korzystanie z Vista 130 jest niezwykle łatwe i wygodne.

Dodatkowo, funkcja timera 24/7 z programatorem działania kominka w ciągu doby, dla każdego z 7 dni tygodnia, pozwala na cieszenie się jego blaskiem dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebujesz.

 

Odkryj magię płomieni z kominkiem elektrycznym Dimplex Vista 130 I lub III i spraw, by twoje wnętrze stało się miejscem pełnym ciepła, przytulności i niepowtarzalnego uroku.

Kominek elektryczny Dimplex Vista 130

1 min 28 sek
Ocena:
Dziękujemy za ocenę

5/5

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.