Paleniska zewnętrzne Unico na drewno

Wraz z wiosną rozpoczynamy kolejny sezon grillowania i odpoczynku na świeżym powietrzu. W związku z tym o naszych potrzebach pomyślał polski producent wkładów kominkowych na drewno, właściciel marki Unico - firma Unirol. W ofercie są już dostępne stalowe paleniska ogrodowe na drewno, które uczynią rozpalanie mini ogniska łatwym i wygodnym. Dzięki nim nie musimy już więcej martwić się o mokre podłoże, czy miejscowo wypaloną trawę.

Paleniska są wykonane z solidnej blachy stalowej o grubości od 3 do 4 mm, polakierowanej na kolor czarny mat, zaś łatwy montaż i demontaż sprawią, że nasze przydomowe ognisko możemy bez problemu przenosić z jednego miejsca w drugie oraz szybko rozpalić je nawet zimą.

W ofercie jest dostępnych 8 modeli o nazwach: Fold, X-Fire, Y-Fire, Tulip, Triangular, Nenu, Loop i Box.

Ceny są uzależnione od rozmiarów (ilości zużytej stali) oraz projektu i wahają sią od 550 zł dla modelu X-Fire do 9200 zł dla Loop o średnicy 2,5 m.

Więcej informacji o paleniskach zewnętrznych Unico przeczytasz na naszym blogu. 

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.