Paleniska ogrodowe OUTFIRE

Renomowany polski producent biokominków – firma INFIRE – rozpoczął produkcję palenisk ogrodowych OUTFIRE przystosowanych do spalania drewna.

Palenisko ogrodowe to bardzo wygodny i estetyczny sposób na bezpieczne rozpalenie ogniska w ogrodzie lub na tarasie. Przede wszystkim zapobiega ono wypaleniu podłoża, gdyż drewno spalane jest w stalowym pojemniku. Poza tym, można je łatwo przenosić z miejsca na miejsce.

W skład linii Outfire wchodzi obecnie 10 modeli o różnych kształtach, wymiarach oraz kolorze wykończenia.

Paleniska zewnętrzne Outfire są wykonane z grubej stali lakierowanej proszkowo na kolor czarny lub wykończone obudową z designerskiej stali Corten, która charakteryzuje się wyjątkową odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne, a szczególnie rdzewienie.

Na dnie każdego paleniska znajdują się otwory umożliwiające odpływ wody, która może gromadzić się wewnątrz w deszczowe dni. Z tego względu podczas zaleca się postawienie paleniska na podłożu z materiału niepalnego.

Modele Round i Square (okrągłe i kwadratowe) zostały wyposażone w pokrywę, która pozwala zabezpieczyć palenisko przed rozprzestrzenianiem się popiołu i żaru, a także stanowi zabezpieczenie przed dostaniem się do wewnątrz wody deszczowej.

22.02.2024

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.