Nowość - biokominki betonowe KIINI

Z przyjemnością prezentujemy absolutną nowość, która zagościła na polskim rynku w bieżącym roku.

Produkowane w Polsce designerskie i ekologiczne betonowe biokominki KIINI stanowią elegancką formę udekorowania praktycznie każdego wnętrza. Jednakże, ze względu na swoje stosunkowo nieduże wymiary są one doskonałym wyborem szczególnie w przypadku mniejszych pomieszczeń, gdyż można je swobodnie postawić na półce, stoliku kawowym lub stole, bez obawy, że zabraknie na nim miejsca na zastawę stołową czy też smaczne potrawy.

Aktualna oferta składa się z 4 modeli dostępnych w różnej kolorystyce.

Biokominki stołowe Kiini są dostępne w 6 podstawowych kolorach: szarym, beżowym, białym, marmurowym, antracytowym i czarnym.

Betonowe obudowy biokominków Kiini są wytwarzane ręcznie co sprawia, że każdy produkt jest unikalny. W związku z tym każdy biokominek ma nieco inną strukturę (różna wielkość i rozmieszczenie pęcherzyków powietrza) i wykończenie (inne rozmieszczenie i natężenie naturalnych przebarwień/smug), a także mogą wystąpić drobne różnice w ich rozmiarach. Należy o tym pamiętać, zamawiając dwie lub więcej sztuk tego samego modelu.

Palniki biokominków Kiini zostały wykonane ze stali i nie są one na stałe przytwierdzone do obudowy, dzięki czemu można je łatwiej wyczyścić, unikając ryzyka poplamienia betonu. Wewnątrz palnika znajduje się specjalna chłonna włóknina. Czas palenia wynosi ok. 1 godziny.

Bioetanol Kiini jest aktualnie dostępny w wersji standardowej (bezwonne) oraz o zapachu lawendy, ale już wkrótce w sprzedaży pojawi się także biopaliwo o zapachu czekolady, kawy, pomarańczy z cynamonem i róży

 

15.04.2024

 

 

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.