Galeria kominków Home / Galeria kominków

Inspirujące zdjęcia kominków

Poniżej przedstawiamy Państwu galerię zdjęć zawierającą kominki i piece zrealizowane przez KOMO dla klientów indywidualnych. W swoim portfolio posiadamy tysiące realizacji. Wybierając KOMO stawiają Państwo na sprawdzoną markę, cieszącą się licznym gronem usatysfakcjonowanych klientów.

Chętnie doradzimy i pomożemy w wyborze odpowiedniego produktu. Zapraszamy do naszych salonów kominkowych gdzie zapewnimy fachową obsługę i miłą atmosferę. Do Państwa dyspozycji jest również nasz specjalistyczny internetowy sklep kominkowy oraz obsługa telefoniczna +48 22 651 09 06.

okna2 nowoczesne klasyczne rustykalne2 portale inne

Zobacz także galerię zdjęć z wykorzystaniem pieców kominkowych zainstalowanych przez firmę KOMO.

banner na piece

 

Zdjęcia pomieszczeń z kominkiem lub piecem umożliwiają zobaczenie wybranego modelu w konkretnym wnętrzu, co znacznie ułatwia dokonanie własnego wyboru. Nasz serwis oferuje bogatą galerię fotografii, przedstawiających dostępne w sprzedaży typy kominków i pieców kominkowych. Są to zdjęcia projektów zrealizowanych przez KOMO Sp. z o.o., a w przypadku kategorii „Kaflowe”, także zdjęcia pozyskane od  producentów pieców.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych punktów handlowych, w których zaprezentujemy o wiele bogatsze zbiory wykonanych przez nas projektów. Niezależnie od powyższego realizujemy zlecenia w oparciu o indywidualne propozycje zabudowy przedstawione przez klienta.

error: Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą, prosimy o kontakt.