Kominki nowoczesne

KOMO Sp. z .o.o. buduje kominki zgodne z oczekiwaniami oraz gustami klientów. Wybór stylu kominka jest zawsze indywidualną decyzją użytkownika będącą wypadkową jego preferencji estetycznych oraz charakteru wnętrza. Czasami trudno jest jednoznacznie określić styl kominka, gdyż ze względu na swój kształt i wykorzystane materiały może być zaliczony do dwóch lub więcej kategorii.

Nie mniej jednak, choć kominek to złożona instalacja grzewcza i niejednokrotnie poważna inwestycja finansowa, to podobnie jak w przypadku innych produktów również w branży kominkowej panują zmienne „mody”.

Ostatnimi laty w wyborach klientów KOMO zdecydowanie dominowały kominki narożne i trójstronne o nowoczesnej bryle. Kominek nowoczesny charakteryzuje prosta forma, z firankami i blatami wykonanymi z kamienia naturalnego typu granit czy marmur lub stali inox. Bryła kominka może być podwieszana, podświetlona za pomocą diod led oraz rozbudowana o wnękę na drewno opałowe bądź system półek na książki.

Poniżej prezentujemy kilka naszych realizacji w stylu nowoczesnym.

Więcej zdjęć realizacji KOMO Kominki znajduje się w zakładce Galeria Kominków / Nasze realizacje / Kominki nowoczesne

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.