Kominki rustykalne

KOMO Sp. z .o.o. buduje kominki zgodne z oczekiwaniami oraz gustami klientów. Wybór stylu kominka jest zawsze indywidualną decyzją użytkownika będącą wypadkową jego preferencji estetycznych oraz charakteru wnętrza. Czasami trudno jest jednoznacznie określić styl kominka, gdyż ze względu na swój kształt i wykorzystane materiały może być zaliczony do dwóch lub więcej kategorii.

Kominki rustykalne doskonale wpisują się w coraz bardziej popularny trend vintage (w projektowaniu wnętrz: łączenie starego z nowym). Kominki rustykalne kojarzą się z wiejską chatą lub starym dworkiem, a więc mają wielu zwolenników ceniących zacisze domowego ogniska, ciepło i przytulność.

Podstawa i słupki kominków rustykalnych są wykonane zazwyczaj z kamienia o łupanej (chropowatej) fakturze, blaty z cegły lub kamienia szlifowanego, zaś belka (górna półka) z drewna. Okap kominka rustykalnego jest najczęściej ukośny.

Poniżej prezentujemy kilka naszych realizacji w stylu rustykalnym.

Więcej zdjęć realizacji KOMO Kominki znajduje się w zakładce Galeria Kominków/Nasze realizacje/Kominki rustykalne.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.