Arkiane

Arkiane to francuska firma i jednocześnie marka kominków, która powstała w 1990r. W roku 2015 odkupił ją producent wkładów kominkowych Totem Fire S.A. W ciągu minionych 29 lat kominki Arkiane zdobyły sobie uznanie tysięcy odbiorców we Francji oraz poza jej granicami.
Dzięki swoim niepowtarzalnym i niezwykle oryginalnym kształtom kominki Arkiane cieszą się szczególnym uznaniem architektów i dekoratorów wnętrz.

Oferta kominków Arkiane

Aktualna oferta kominków Arkiane składa się z 3 modeli: wolnostojących Eclypsya i Kephren oraz Yan Li przeznaczonego do wbudowania w ścianę.

Kominek Akiane Eclypsya

Arkiane Eclypsya to dwustronny kominek „przenośny” o kształcie koła zainspirowany koczowniczym stylem życia wędrownych plemion. Innowacyjna koncepcja techniczna umożliwia obrót kominka o 360o oraz jego przemieszczanie w dowolne miejsce domu, o ile uprzednio wykonano tam punkt przyłączeniowy. 
Arkiane Eclypsya to kominek bez widocznego przewodu podłączeniowego odprowadzającego dym.

W ofercie dostępny jest pasujący zestaw akcesoriów kominkowych składający się z szufelki, szczotki i pogrzebacza, wózek do przemieszczania kominka i wyciąg spalin.

Kominek Akriane Kephren

Kominek Arkiane Kephren, wziął zarówno swoją nazwę jak i formę od zbudowanej przed wiekami egipskiej piramidy stojącej obok wielkiego posągu Sfinksa. Odprowadzenie spalin od spodu paleniska, za pomocą specjalnego elektrycznego wyciągu dymu, umożliwia swobodny wybór miejsca montażu kominka, który może stać zarówno w centralnej części salonu, jak i w jego rogu lub - dla lepszego efektu - na specjalnym podeście. Pozioma rura podłączeniowa jest ukryta pod podestem lub podłogą.
W ofercie dostępne są dwie wersje kominka Kephren; z cokołem lub bez, wyciąg spalin oraz zestaw akcesoriów kominkowych składający się z szufelki, szczotki i pogrzebacza.

Kominek Arkiane Yan Li

Kominek Arkiane Yan Li to model przeznaczony do wbudowania w ścianę. Trzy stylowe kolorowe płomienie na fasadzie kominka Arkiane Yan Li przywodzą na myśl energię ognia i tworzą harmonię w tym dziele sztuki. Dekoracyjny płomień jest dostępny standardowo w kolorach: czerwonym, białym, malinowym, zielonym, pomarańczowym i metalicznym szarym. Kominek Yan Li jest bardzo wydajnym urządzeniem grzewczym, które dzięki wysokiej sprawności oraz niskiej emisji pyłów i zanieczyszczeń, spełnia rygorystyczne standardy ekoprojektu. Stalowy dystrybutor ułatwia wykonanie instalacji systemu rozprowadzenia gorącego powietrza (DGP), a co za tym idzie ogrzanie kilku innych pomieszczeń w domu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na stronie https://sklep.komo.pl/kominki-arkiane.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.