KOMO czyli warszawskie kominki w dobrym stylu! Home / O Firmie / KOMO czyli warszawskie kominki w dobrym stylu!

Budujemy kominki od 1993r, nieustannie wzbogacając swą wiedzę
i doświadczenie w tej dziedzinie.

Przez ten czas zdobyliśmy niezbędne w naszej branży doświadczenie, a także nawiązaliśmy wiele kontaktów (w tym międzynarodowych), dzięki którym oferujemy dzisiaj sprawdzone i w pełni bezpieczne produkty. Stawiamy na rozwiązania, które pozwolą Państwu cieszyć się ciepłem i pięknem ognia trzaskającego w kominku.

Dysponujemy profesjonalnym zapleczem logistycznym.

Dysponujemy profesjonalnym zapleczem logistycznym.

Piękny kominek w salonie, to nie tylko przyjemne ciepło, ale również miejsce wielu miłych spotkań z rodziną i przyjaciółmi…

Piękny kominek w salonie, to nie tylko przyjemne ciepło, ale również miejsce wielu miłych spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Od ponad 20 lat tworzymy dla Państwa takie miejsca, oferując kominki i akcesoria pomocne podczas ich eksploatacji.

KOMO od zawsze stawia na jakość. Jesteśmy pierwszą firmą kominkową w Polsce, która uzyskała certyfikat jakości ISO, utrzymywała go przez 15 lat działalności (w latach 2001–2016) i nadal zachowuje wypracowane przez lata standardy zarządzania jakością, spełniające wymagania normy ISO 9001:2008.

W trakcie swojej ponad 20-letniej działalności otrzymaliśmy szereg wyróżnień branżowych. Troszczymy się również o bezpieczeństwo eksploatacji, korzystając wyłącznie z produktów renomowanych, sprawdzonych firm. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że wykonane przez nas kominki lub zakupione u nas produkty będą funkcjonowały bez zarzutu.

Realizujemy dla Państwa projekty standardowe, jak również zindywidualizowane, tworzone według własnych specyfikacji. Pracujemy z każdym materiałem – od kamieni polnych, przez kafle, ceramikę, drewno, trawertyn, marmur, granit, szkło, metal, aż po bazalty i spieki kwarcytowe, tworząc niezapomniane kominki, grille ogrodowe i kuchnie. Stawiamy na stałych, doświadczonych pracowników, od lat związanych z tą branżą i mogących pochwalić się wszystkimi wymaganymi uprawnieniami. Dzięki temu macie Państwo pewność, że zamawiając u nas kominek otrzymacie produkt najwyższej jakości, który rozjaśni Wasze wnętrza w chłodne wieczory.

W celu zapewnienia fachowej i kompleksowej obsługi naszych klientów na stałe współpracujemy z kominiarzami, konstruktorami, inżynierami, architektami, projektantami i kamieniarzami. Sporządzamy projekty, wykonujemy obudowy kominków, dostarczamy wszelkie niezbędne elementy, instalujemy, wykonujemy instalacje rozprowadzenia gorącego powietrza, służące do ogrzania jednego lub wielu pomieszczeń.

Specjalizujemy się także w budowie otwartych palenisk. Zajmujemy się importem i dystrybucją produktów związanych z budową i eksploatacją kominka. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak również instytucjonalnych.

Zapraszamy do współpracy!

Jakość potwierdzona certyfikatami


Pierwsi w branży kominkowej otrzymaliśmy certyfikat jakości ISO 9001:2002 i nadal utrzymujemy wypracowane przez lata standardy.


Współpraca z KOMO to pewność korzystania z oferty najlepszej firmy na rynku. Naszą ambicją było od zawsze świadczenie usług na wysokim poziomie oraz uzyskanie w ten sposób gwarancji zadowolenia klienta na każdym etapie współpracy. Dlatego też postanowiliśmy ubiegać się o certyfikat ISO 9001:2002, który otrzymaliśmy jako pierwsza firma kominkowa w Polsce!

Nagrody i wyróżnienia dla firmy, więcej w znajdą Państwo w dziale Nagrody i wyróżnienia

  • laureat Złotego Instalatora 2010 za działalność szkoleniową
  • firma roku według kwartalnika „Świat Kominków”
  • certyfikat branżowy Polskiej Korporacji Techniki Sanitarnej Grzewczej Gazowej i Klimatyzacji
  • certyfikat „Dobra Firma” przyznawany przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kominki Polskie
  • laureat Złotego Instalatora dla najlepszych za rok 2004 za wzorcowe wykonanie kominka wraz z instalacją grzewczą
  • wyróżnienie „Świata Kominków” za debiut roku dla marki Totem

 

KOMO Sp. z o.o. jest członkiem:

  • Polskiej Korporacji Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji (SGGiK).
  • Stowarzyszenia Kominki Polskie.
  • Stowarzyszenia Producentów i Handlowców Budownictwa „DOM”.
  • elitarnego klubu Gazel Biznesu dla najdynamiczniej rozwijających się firm.

141

139

gazele biznesu komo

140


Trochę historii:

Kominki wykonujemy od roku 1993. Ich budowy uczyliśmy się w czasach kiedy w Polsce nie były dostępne żadne wydawnictwa, ani prasa branżowa na ten temat. W celu uzyskania fachowej wiedzy w zakresie budowy kominków tłumaczyliśmy więc poradniki, książki, czasopisma oraz instrukcje z języka francuskiego, angielskiego i rosyjskiego.

Przez okres 23 lat korzystaliśmy z wielu różnorakich materiałów, wykorzystywaliśmy różne technologie, podejmowaliśmy współpracę z wieloma firmami podwykonawczymi w zakresie obróbki kamienia naturalnego, metalu, drewna, szkła, itp. Poznaliśmy wszelkie materiały, z których buduje się kominki; od kamieni polnych, przez otoczaki ze strumieni, żabiaki, piaskowce, wapienie, trawertyny, marmury, granity, gnejsy, kafle oraz cegły klinkierowe i szamotowe. Instalowaliśmy wkłady kominkowe produkcji polskiej, włoskiej, niemieckiej, belgijskiej, norweskiej, fińskiej, austriackiej i francuskiej.

Spośród wielu technologii, materiałów i wkładów kominkowych wybraliśmy takie, które są bezpieczne, posiadają wysoką sprawność oraz walory użytkowe i estetyczne. Wiemy jakie warunki powinien spełniać kominek, aby mógł sprostać Państwa oczekiwaniom.

W 1998 roku uruchomiony został pierwszy punkt sprzedaży na terenie Centrum Budowlanego „Bartycka”. W latach 1999-2001 powstały kolejne [salony sprzedaży KOMO Kominki].

error: Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą, prosimy o kontakt.