Blog

Pomysł na świąteczny prezent

09. 12. 2020.
Edyta
  Różne

Święta tuż, tuż i zapewne część z was, jak co roku, ma problem z pomysłem na tegoroczny prezent dla bliskiej osoby. Postaram się trochę pomóc, podpowiadając kilka opcji z oferty KOMO Kominki.

Zacznę od najbardziej świątecznego akcentu, tj. biokominka wolnostojącego o kształcie bałwanka, którego można umieścić w dowolnym miejscu: na stole, komodzie, parapecie, itp. Naturalnie trzeba przy tym pamiętać, że biokominek generuje prawdziwy ogień, więc należy zachować bezpieczną odległość od materiałów palnych np. firanek. Biolampa Bałwanek z całą pewnością poprawi nastrój każdego dorosłego, nie wspominając o dzieciach, które natychmiast go pokochają.

W naszej ofercie jest wiele biokominków, z których każdy może stanowić prezent pod choinkę dla całej rodziny, ale wspomnę tylko o modelu w typowo bożonarodzeniowej kolorystyce, tj. o czerwonym biokominku typu lampa o nazwie Crater, który jest dostępny w promocyjnej cenie. Piękny wysoki płomień i ognista czerwień. To jest to!

Innym pomysłem na prezent może być stojak na zapałki do kominka, który z powodzeniem może służyć także jako stylowy serwetnik czy stojak porządkujący dopiero co otrzymane listy lub kartki z życzeniami świątecznymi. Poza tym jest to piękny przedmiot, który może służyć jako ozdoba sama w sobie. Dla wielbicieli koni sugeruję wybór stojaka o kształcie podkowy, a dla wszystkich pozostałych uśmiechnięte słońce. Oba stojaki zostały wyprodukowane we Włoszech z wysokiej jakości odlewu mosiężnego poddanego procesowi patynacji.

Praktycznym prezentem dla bliskich posiadających już kominek na drewno lub piec wolnostojący – koza może być zestaw przyborów niezbędnych do codziennej eksploatacji paleniska i/lub kosz na drewno do kominka. W zależności od stylu aranżacji i jej kolorystyki można wybrać włoskie akcesoria marki ArtFuego wyprodukowane z wysokiej jakości odlewu mosiężnego, stali inox, stali lakierowanej na kolor czarny lub eleganckie akcesoria z elementami eko-skóry.

Nieco droższym prezentem będzie kominek elektryczny. Ponieważ czasu do świąt jest coraz mniej, proponuję szczególnie nie wymagające montażu modele z obudową, które wystarczy ustawić w wybranym miejscu, podłączyć do prądu, ewentualnie przystroić świątecznym stroikiem lub lampkami i gotowe!

Zapraszamy serdecznie na przedświąteczne zakupy do sklepu internetowego KOMO Kominki oraz naszego salonu KOMINKOTEKA® w Warszawie.

Warto się spieszyć, ponieważ święta już całkiem niedługo i z każdym dniem zostaje coraz mniej czasu na dostawę.

Ocena:
Dziękujemy za ocenę

5/5

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.