Nowy piec kominkowy na drewno Invicta Brio

Francuski producent wkładów kominkowych i pieców wolnostojących Invicta Group S.A. wprowadza na rynek nowy model pieca kominkowego na drewno o nazwie Brio.

Ekologiczny piec wolnostojący Invicta Brio spełnia normy Ecodesign. Jest dostępny w dwóch wariantach; Brio na jednej nodze oraz Brio na trzech nogach.

Invicta Brio ogrzeje powierzchnię do 85 m2. Palenisko jest wykonane w całości z żeliwa, posiada system spalania wtórnego oraz możliwość bezpośredniego podłączenia do wlotu świeżego powietrza z zewnątrz.

Dzięki wysokiej wydajności oraz żeliwnemu korpusowi, który posiada świetne właściwości grzewcze, powietrze wokół pieca momentalnie się nagrzewa, tworząc przytulną atmosferę. Natomiast niezwykle oryginalny kształt przyciąga uwagę i zapewnia ogromną przyjemność czerpaną z niezwykłego spektaklu płomieni.

Dodatkowymi atutami pieca Invicta Brio jest;

  • system czystej szyby w postaci kurtyny powietrznej
  • jednoczęściowy zawias drzwiowy z żeliwa umożliwiający ich otwieranie pod kątem 90°
  • ergonomiczna klamka zaprojektowana do miękkiego zamykania drzwi
  • obrotowa przepustnica powietrza pierwotnego pozwalająca regulować prędkość spalania, a co za tym idzie moc (regulacja w zakresie 4,5 - 10,5 kW).

Wolnostojący piec kominkowy Invicta Brio umożliwia przedłużone spalanie do 8 godzin.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.