Kominki gazowe Faber - laureat Plus X Award

Kominki gazowe Faber MatriX najlepszym produktem roku 2020

Kominki gazowe Faber z serii Matrix zostały uznane przez międzynarodowe jury Plus X Award za  "Najlepszy Produkt Roku 2020", z uwagi na wysoką jakość, design, łatwość użytkowania oraz funkcjonalność.

Plus X Award to znak jakości, który jest czytelną rekomendacją dla konsumenta dotyczącą zakupu konkretnego produktu lub usługi. Międzynarodowe jury przyznaje tzw. pieczęcie aprobaty w siedmiu kategoriach; za innowacyjność, jakość, wzornictwo, łatwość obsługi, funkcjonalność, ergonomię i ekologię. Jeśli produkt lub usługa otrzyma jedną lub kilka z siedmiu pieczęci Plus X Award, kwalifikuje się do dodatkowej nagrody specjalnej, np. „Najlepszy produkt roku”, przy czym otrzymuje ją ten produkt, który otrzyma najwięcej znaków jakości w ww. kategoriach.

Kominki gazowe Faber z serii Matrix otrzymały 4 pieczęcie: za wysoką jakość, design, łatwość użytkowania, funkcjonalność. Wszystkie modele są wyposażone w system sterowania Honeywell, który gwarantuje bezpieczną oraz nienaganną pracę urządzeń. Łatwość obsługi zapewnia aplikacja Faber ITC, która ułatwia sterowanie paleniskiem w czasie rzeczywistym za pomocą smartfona lub tabletu. Faber ITC rejestruje i sygnalizuje konieczność dokonania przeglądu technicznego lub konserwacji urządzenia.

Kominki gazowe Faber MatriX mogą być zasilane gazem ziemnym lub propanem.

Więcej informacji na podstronie o marce Faber.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.