Kominek elektryczny Superb 3 w 1

Kominek elektryczny Superb marki Aflamo to trójstronny wkład kominkowy do zabudowy według własnego pomysłu. Jest on dostępny w czterech rozmiarach, a mianowicie o szerokości 84, 104, 124 i 152 cm.

Dlaczego jest to kominek 3 w 1?  Ponieważ w zestawie otrzymają państwo 2 zaślepki zasłaniające boczne szyby i w ten sposób z modelu trójstronnego można otrzymać kominek narożny (z prawą lub lewą szybą boczną), a po zakryciu obu bocznych szyb przekształcić go w elektryczny kominek frontowy.

Ale to nie wszystko, gdyż kominek trzyszybowy Aflamo Superb posiada ponadto wiele opcji ustawień, a w tym:

  • trzy prędkości płomienia
  • pięć kolorów płomienia: żółto-pomarańczowy, pomarańczowy, niebieski, żółty, żółto-niebieski
  • dodatkową możliwość podświetlenia paleniska na jeden z pięciu kolorów.

Efekt wizualny płomienia jest oparty o technologię LED, w związku z czym kominek jest energooszczędny.

Kominek na prąd Aflamo Superb posiada funkcję grzania z możliwością wyboru mocy na poziomie 750W lub 1500W.  Ponieważ funkcja grzania jest niezależna od efektu świetlnego, można korzystać jedynie z energooszczędnego widoku płomieni lub dołączyć do niego ogrzewanie. Wbudowany termostat pozwala dodatkowo na ustawienie temperatury w przedziale 18 – 30oC

Kominek Aflamo Superb jest obsługiwany za pomocą pilota zdalnego sterownia z wyłącznikiem czasowym w zakresie od 30 min do 8 godzin.

Urządzenie posiada także zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz czujnik otwartego okna, który po odnotowaniu nagłego spadku temperatury powoduje automatyczne wyłączenie kominka.

Wkład elektryczny Aflamo Superb jest dostarczany z imitacją polan oraz kryształami.


18.10.2022

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.