Kominek elektryczny Dimplex Vivente

Na rynku pojawił się już nowy model kominka elektrycznego - Dimplex Vivente

Jest to wkład elektryczny przeznaczony do zabudowy według indywidualnego gustu i projektu, dostępny w trzech rozmiarach: Vivente 75, 100 i 150.

Linia Vivente stwarza duże możliwości aranżacyjne, ponieważ w zestawie otrzymujemy nie tylko cztery panele tylne (gładki, z pionowymi żłobieniami, ze wzorem cegieł oraz kamienia naturalnego), ale także ceramiczne polana oraz przezroczyste kryształki. Ponadto, dzięki wyjmowanym bocznym maskownicom, kominek elektryczny Dimplex Vivente z szybą frontową można szybko przekształcić w kominek narożny lub z trzema szybami. Szyby Vivente wykonane są ze szkła antyrefleksyjnego, dzięki czemu obraz wnętrza paleniska nie będzie zakłócony odbiciem osób i przedmiotów znajdujących się w pomieszczeniu.

Obraz żółtych płomieni unoszących się nad rozżarzonymi polanami zapewnia udoskonalona technologia ognia Revillusion®.

Ale to nie wszystko. Kominek na prąd Dimplex Vivente posiada dodatkowo opcje wielobarwnego podświetlenia paleniska, na kilka różnych kolorów, które wyglądają atrakcyjnie szczególnie po udekorowaniu wnętrza paleniska przezroczystymi akrylowymi kryształkami.

Kolejnym atutem jest zastosowanie technologii SmartSense®, która wykrywa ruch w pomieszczeniu i automatycznie włącza efekt płomienia.

Dimplex Vivente nie tylko imituje efekt płomieni, ale także grzeje, wytwarzając ciepło 1,5 kW. Tryb grzania jest niezależny od efektu świetlnego, zaś opatentowany system ComfortSaver®, który automatycznie dostosowuje prędkość wentylatora i mocy grzewczej pozwala zaoszczędzić ok. 11% energii elektrycznej.

 

Kominek elektryczny Vivente można obsługiwać za pomocą pilota zdalnego sterowania, ręcznie za pomocą przycisków na kominku lub za pośrednictwem aplikacji w smartfonie. Aplikacja Flame Connect dostępna na Androida i iOS pozwala na wybranie jednego z 8 wbudowanych motywów nastrojowego oświetlenia, koloru LED czy też zaprogramowanie 7-dniowego timera.

Dimplex Vivente jest także wyposażony w moduł dźwiękowy, dzięki któremu widokowi pięknych płomieni towarzyszy naturalny dźwięk trzaskających polan drewna.

 

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego KOMINKOTEKA oraz sklepu internetowego. Wkłady elektryczne Vivente 75 i Vivente 100 są już dostępne. Model Vivente 150 będzie w sprzedaży na przełomie listopada i grudnia.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.