Biokominki Infire Incyrcle

Linia biokominków INFIRE INCYRCLE wzbogaciła się o wersję wolnostojącą, w związku z czym obecnie w jej skład wchodzą trzy modele:

Incyrcle to kominek na biopaliwo o kształcie koła o średnicy 70 cm. Korpus biokominka został wykonany ze stali czarnej lakierowanej proszkowo na wybrany kolor. W standardowej ofercie jest dostępny kolor czarny i biały, lecz istnieje możliwość zamówienia obudowy w dowolnym kolorze z palety RAL.

Wewnątrz okrągłej obudowy znajduje się palnik na biopaliwo o szerokości 50 cm wykonany ze stali inox. Biopalnik ma kształt fali, która daje ładny układ płomienia. Jest on wypełniony wkładem z włókna ceramicznego, zapewniającym bezpieczne spalanie biopaliwa (zapobiega jego wylaniu się) oraz powodującym wydłużenie czasu palenia. Do regulacji wysokości płomienia służy przesuwna listwa (im węższa szczelina tym mniejszy płomień). Z przodu palnika znajduje się szyba ochronna ze szkła hartowanego.

Biokominki Infire Incyrcle są bezpieczne w użytkowaniu, gdyż posiadają dodatkowy zbiornik znajdujący się pod palnikiem, który zapobiega wylaniu się biopaliwa poza biokominek oraz system odpowietrzający, który nie dopuszcza do powstania ciśnienia w przypadku przelania paliwa.

Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu internetowego i stacjonarnego.

 

30.01.2023

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.