Biokominek ubrany w kafle

Biokominek cały w kaflach .... to ciekawa propozycja polskiego producenta - firmy Infire.

Zasilany bioalkoholem INTILED, bo o nim mowa, jest stylizowany na nowoczesny piec kaflowy. Eleganckie białe kafle dodają lekkości biokominkowi o wymiarach całkowitych 65 x 134 x 34 cm.

Palenisko o szerokości 50 cm jest osłonięte szybą ochronną z hartowanego szkła, o wymiarach 50 x 10 cm.

Palnik o pojemności 1 l ma kształt fali, która powoduje ładny, nieregularny układ płomieni. Bezpieczeństwo użytkowania podnoszą wypełnienie z włókna ceramicznego oraz przesuwna listwa z uchwytem do regulacji wysokości płomienia i szybkiego wygaszenia biokominka.

Litr biopaliwa jest spalany w czasie 2-4 godzin, w zależności od ustawionej szerokości szczeliny, przez którą wydobywają się płomienie. Pod palnikiem znajduje się dodatkowy zbiornik służący jako system odpowietrzający i zapobiegający powstaniu nadmiernego ciśnienia oraz wypłynięciu bioetanolu poza biokominek. Palnik zainstalowany w bio-piecu Intiled posiada certyfikat TUV.


11.03.2022

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.