Biokominek Infire Inround

INFIRE to polski producent kominków na biopaliwo, który w oparciu o aktualne trendy aranżacji wnętrz, stale poszerza swoją ofertę o ciekawe modele. Przedstawiliśmy już jedną z nowości 2022r. - wolnostojący biokominek  Incoza. Dzisiaj kolej na biokominek INROUND przeznaczony do zabudowy. Jego okrągły kształt pozwala na podziwianie ognia ze wszystkich stron, co z kolei daje dużą swobodę w wyborze miejsca montażu. Podstawa o szerokości 80 cm może być wmontowana w zabudowę meblową, we wnękę w podłodze lub postawiona na podłożu, pod warunkiem uprzedniego zabezpieczenia go podkładką odporną na wysokie temperatury.

Jak każdy biokominek marki Infire, Inround jest dostarczany z szybą ochronną ze szkła hartowanego, która w tym przypadku ma formę dwóch półkoli o wymiarach 70 x 22 cm.

Dodatkowym elementem zestawu jest czarna rura stalowa o długości 2m, która imituje klasyczny przewód dymowy i stanowi istotne dopełnienie aranżacji, szczególnie w przypadku przestronnych wnętrz. Możliwy jest również zakup samej podstawy.

 

Palnik w biokominku INROUND ma pojemność 4 litry, co w połączeniu z dość dużą średnicą palnika (50cm) przekłada się na 2-3 godzinny czas palenia. Wypełnienie palnika stanowi włókno ceramiczne, które podnosi bezpieczeństwo użytkowania oraz optymalizuje proces palenia. Dodatkowy zbiornik pod palnikiem służy jako system odpowietrzający, który zapobiega powstaniu ciśnienia pod palnikiem oraz wypłynięciu bioetanolu poza biokominek.

 

INROUND jest dostarczany z nakładką do zagaszania płomienia. Istnieje także możliwość zamówienia podkładki pod palnik stosowanej w przypadku ustawienia palnika bezpośrednio na podłożu (montaż bez wnęki).

 

11.02.2022

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.