Beton dekoracyjny wciąż na topie

Salon w stylu skandynawskim lub industrialnym

Beton dekoracyjny (inaczej beton architektoniczny) jest obecnie bardzo popularnym elementem wykorzystywanym w aranżacji wnętrz. Takie wykończenie doskonale podkreśla styl industrialny wnętrza.

Atrakcyjnym dopełnieniem aranżacji w stylu industrialnym, a także skandynawskim, które doda pomieszczeniu nieco przytulności, będzie z pewnością kominek elektryczny marki Dimplex z efektem świetlnym Optiflame® lub Optymist®. W ofercie KOMO Kominki mamy kilka nowych modeli z elementami imitującymi beton, o różnym kształcie, wymiarach i funkcjach, np.;

Piękny i niezwykle realistyczny „płomień” w kominku elektrycznym Ravel Optimyst 3D, to zasługa trójwymiarowego efektu Optimyst® oraz efektu migoczącego żaru Optiglo®. Model ten jest wyposażony w termowentylator z termostatem, które są odpowiedzialne za funkcję ogrzewania. Ponieważ efekt świetlny jest niezależny od trybu grzania, widokiem płomieni można cieszyć się nawet w ciepłe dni.

Funkcję ogrzewania posiadają również kominki elektryczne Dimplex Asti Eco Led Beton oraz Avalone Eco Led Beton. Efekt płomienia w tych komikach jest oparty o technologię Optiflame® Led, co pozwala na obniżenie kosztu użytkowania produktu.

Szczegółowy opis i parametry techniczne poszczególnych produktów prezentujemy w naszym sklepie internetowym.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.