Walentynki z KOMO Home / Bez kategorii / Walentynki z KOMO

Walentynki z KOMO

Specjalnie na Walentynki przygotowaliśmy dla Państwa ofertę promocyjną, do każdego biokominka dodajemy CZERWONE WINO, pasującą idealnie do walentynkowej atmosfery.
Migotanie ognia, miłe ciepło płynące od kominka, nie ma nic przyjemniejszego niż dzielenie się z ukochaną osobą bliskością w ten wyjątkowy dzień.

Każdy kominek, biokominek pozytywnie wpływa na poczucie bezpieczeństwa, a co za tym idzie wywołuje uczucie przyjemności, radości, spokoju i odprężenia.

Ogień tworzy romantyczny nastrój, sprzyja rozmowom, zacieśnianiu przyjaźni, zażyłości
i bliskości. Patrzenie na ogień daje wytchnienie po nerwowym dniu, sprzyja relaksowi
oraz medytacji.

Bogata gama dostępnych modeli w połączeniu z własną inwencją twórczą pozwala na posiadanie biokominka w dowolnym stylu; od rustykalnego, przez klasyczny, portalowy
i nowoczesny po minimalistyczny typu „okno”.

Różnorodność kształtów, rozmiarów, kolorów oraz materiałów, z których wykonane są obudowy daje ogromne możliwości aranżacyjne.

Biokominki pełnią taką samą rolę jak opalane drewnem kominki tradycyjne,
tj. zdobią i funkcjonują.

Zdobić oznacza wywoływać w użytkownikach pozytywne odczucia wzrokowe, zaspokajając ich potrzeby estetyczne. Funkcjonować oznacza działać w sposób bezpieczny, świecić i ogrzewać.

Warunki promocji „Biokominki na Walentynki”
Promocja obejmuje wszystkie modele biokominków. Promocja nie obejmuje biopaliwa i akcesoriów.
Niniejsza promocja nie łączy się z innymi promocjami oraz ofertami specjalnymi. Promocja trwa od 14.02.2015 do 19.02.2015.

Comments are closed

error: Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą, prosimy o kontakt.