Szkolenie w Komo Sp. z o.o. Home / Firmowe / Szkolenie w Komo Sp. z o.o.

Szkolenie w Komo Sp. z o.o.

Zasady prawidłowego montażu i obsługi wkładów Laudel to kluczowe zagadnienia omawiane podczas szkolenia, które zorganizowaliśmy w dniach 21-22 maja br. dla naszych dystrybutorów.

Szkolenie odbyło się w jednym z salonów kominkowych KOMO Sp. z o.o., dzięki czemu możliwa była prezentacja szerokiej gamy żeliwnych wkładów kominkowych marki LAUDEL oraz wolnostojących pieców kominkowych marki INVICTA.

Oprócz zasad prawidłowego montażu, regulacji oraz obsługi wkładów kominkowych zainteresowanie uczestników wzbudziły szczegółowo omawiane i zobrazowane przykłady błędów montażowych, które mogą prowadzić do uszkodzenia urządzenia grzewczego, a w skrajnych przypadkach nawet do zagrożenia pożarowego.

106

Jednym z prelegentów był pan Renard Fornalski, Prezes Warszawskiego Oddziału Korporacji Kominiarzy Polskich oraz biegły Sądu Okręgowego w Warszawie. Raz jeszcze pragniemy podziękować – w imieniu własnym oraz uczesntików szkolenia – za szalenie ciekawą i pełną istotnych informacji prezentację nt. „Bezpieczeństwa użytkowania kominków.”

Pan Fornalski podzielił się z nami swoim bogatym doświadczeniem, omawiając m.in. najważniejsze wymagania techniczne dotyczące urządzeń grzewczych, pomieszczeń, przewodów kominowych i wentylacji; najczęstsze błędy popełniane jeszcze na etapie projektowania domu, a następnie na etapie projektowania kominka i jego budowy; wymogi dotyczące zapezpieczenia przeciwpożarowego oraz zasady dotyczące użytkowania kominka.

Szkolenie zakończyło się wręczeniem dyplomów uczestnictwa zaś wieczorem ………
bawiliśmy się podczas uroczystej kolacji, którą zaszczycili swoim występem zawodowi tancerze, laureaci nagrody grand prix w tańcach latynoamerykańskich – zdobytych w Polsce i za granicą – Małgorzata Janczewska i Piotr Tyrka.

108  116

Nasi goście poprowadzili krótką naukę cha-cha, której towarzyszyło mnóstwo śmiechu i świetnej zabawy.

Drugiego dnia, w piękną majową sobotę, po krótkim spacerze Krakowskim Przedmieściem zwiedzaliśmy wnętrza barokowo-klasycystycznego Zamku Królewskiego, który wraz z kompleksem Starego Miasta został wpisany na światową listę dziedzictwa kulturowego UNESCO.

Tego dnia mieliśmy okazję podziwiać wiele arcydzieł twórców polskich i zagranicznych, w tym m.in. obraz „Dama z gronostajem”, który jest jedynym oryginalnym dziełem Leonardo da Vinci – genialnego twórcy epoki renesansu – znajdującym się w polskich zbiorach

error: Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą, prosimy o kontakt.