Pakiety z montażem Home / Pakiety z montażem

Dokonując wyboru i zakupu kominka niejednokrotnie zastanawiają się Państwo, od czego należy zacząć realizację, jaka ma być funkcja kominka, jakie materiały będą najlepsze, co jest najistotniejsze, a także jak dokonać właściwego i prawidłowego, uzasadnionego ekonomicznie montażu. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw tym wątpliwościom, oferując Państwu gotowe pakiety wraz z montażem.

 

W skład pakietu wchodzą:
Budowa kominka
Wkład kominkowy
Komplet rur podłączeniowych żaroodpornych
Zamykanie wlotu powietrza zewnętrznego
Elementy kamienne, stalowe, drewniane czy inne w zależności od kominka
Kratki (malowane – kolor do wyboru)
Jedna cena!PLN

Oto, co otrzymują Państwo, dokonując zakupu wybranego pakietu:

Budowa kominka (wraz z materiałami i montażem) + wkład kominkowy + komplet rur podłączeniowych żaroodpornych + kratki (malowane – kolor do wyboru) + zamykanie wlotu powietrza zewnętrznego + elementy kamienne, stalowe, drewniane czy inne w zależności od kominka.

 

W cenie budowy kominka otrzymują Państwo bezpłatne doradztwo i projekt, na podstawie którego zrealizujemy zamówienie.

 

Dostępne rodzaje pakietów kominkowych:

  • nowoczesne
  • portale
  • klasyczne
  • rustykalne

 

Zalety pakietów z montażem KOMO:

  • konsultacja architektoniczno-techniczna przeprowadzona w miejscu instalacji przez osobę z dużym doświadczeniem, potwierdzonym uprawnieniami i certyfikatami (w przypadku zamówienia usługi montażu konsultacja jest bezpłatna – wyjaśnienie poniżej),
  • możliwość realizacji usługi na terenie całej Polski,
  • profesjonalny, fachowy montaż przy użyciu najwyższej klasy materiałów posiadających dopuszczenie do stosowania w kominkach,
  • możliwość dowolnego dostosowania poszczególnych elementów składowych pakietu według indywidualnych potrzeb i preferencji klienta,
  • wybierając pakiety z montażem oszczędzają Państwo czas, ponieważ to my wykonamy całą usługę, oddając do użytkowania gotowy kominek.
  • płacą Państwo raz uzgodnioną kwotę, bez dodatkowych ukrytych kosztów.

Proces realizacji kominka według wybranego pakietu należy rozpocząć od zamówienia/zakupu usługi konsultacji i dokonania wstępnej wpłaty, zależnej od miejsca realizacji, która wynosi:

  • 200 zł – miasto Warszawa
  • 300 zł – od granicy Warszawy do 50 km od centrum Warszawy
  • 400 zł – województwo mazowieckie powyżej 50 km od środka centrum Warszawy
  • 600 zł – województwo podlaskie, lubelskie, świętokrzyskie, łódzkie, wielkopolskie, kujawsko–pomorskie, warmińsko-mazurskie
  • 800 zł – województwo śląskie, opolskie, pomorskie, zachodniopomorskie, małopolskie, podkarpackie, dolnośląskie, lubuskie.

W przypadku zamówienia wybranego pakietu dokonana wpłata jest częścią całkowitej sumy zakupu, tj. nie stanowi dodatkowej opłaty, a jedynie zabezpieczenie pokrycia kosztów dojazdu wraz z profesjonalną konsultacją w miejscu instalacji. Zatem konsultacja* w przypadku podpisania umowy na realizację kominka jest bezpłatna.

Kominki oferowane przez KOMO wykonywane są na zamówienie z dostosowaniem do indywidualnych potrzeb klienta. Każdy projekt staramy się dostosowywać do oczekiwań, propozycji i uwag osoby zamawiającej. Rzetelnie, w imię interesu użytkownika wskazujemy także ograniczenia, wady, niebezpieczeństwa i zagrożenia wynikające z warunków technicznych lub oczekiwanych rozwiązań klienta, jednocześnie wskazując prawidłowe. Nie podejmujemy się realizacji, w których istniałoby ryzyko potencjalnego zagrożenia. Rezultatem takiego podejścia jest ponad 2000 zadowolonych klientów.

Już nie muszą Państwo wyszukiwać informacji w Internecie lub innych niesprawdzonych źródłach, gdyż nasi specjaliści posiadają stosowne doświadczenie, uprawnienia i certyfikaty, aby w sposób kompleksowy i wyczerpujący udzielić, podczas konsultacji, odpowiedzi na Państwa pytania i zaproponować optymalne rozwiązania. Specjalizujemy się także w nietypowych rozwiązaniach technicznych.

 

* konsultacja nie obejmuje usługi projektowania, przedstawienia opinii, ekspertyz, itp. a przypadku rezygnacji ze złożenia zamówienia wpłacona kwota obejmuje koszt wykonania zamówionej usługi konsultacji.

error: Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą, prosimy o kontakt.