Piec wolnostojący to doskonałe rozwiązanie dla osób zainteresowanych ogrzewaniem głównie pomieszczenia, w którym zostanie on zainstalowany. W tym przypadku, bowiem, ciepło jest emitowane bezpośrednio przez rozgrzany korpus pieca oraz szybę.

Drugim argumentem za wyborem tego rodzaju ogrzewania jest szybki montaż, gdyż w odróżnieniu od tradycyjnego kominka, piec nie wymaga dodatkowej obudowy. Naturalnie ma to także bezpośredni wpływ na obniżenie kosztów instalacji.

W bogatej ofercie firmy KOMO z łatwością znajdą Państwo piec odpowiadający indywidualnym preferencjom, a my zajmiemy się jego profesjonalnym montażem.

Niezależnie od powyższego nie wolno bagatelizować kwestii montażu, gdyż piec kominkowy to urządzenie generujące wysokie temperatury, które dla bezpiecznego i prawidłowego funkcjonowania, wymaga podłączenia zgodnego ze sztuką budowlaną i kominkową.

Nasza firma posiada ponad 20-letnie doświadczenie w montażu kominkowych pieców wolnostojących.

Zawarcie umowy montażu pieca jest każdorazowo poprzedzone szczegółową konsultacją techniczną w miejscu instalacji, przeprowadzoną przez specjalistę posiadającego stosowne uprawnienia. Podczas konsultacji dokonujemy dokładnych pomiarów i oględzin miejsca, w którym ma stanąć piec; sprawdzamy uwarunkowania konstrukcyjne i wentylacyjno-kominowe, a następnie przedstawiamy możliwe warianty koncepcyjne podłączenia oraz doradzamy dobór urządzenia o odpowiedniej mocy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dodatkowymi informacjami na temat pieców w naszej ofercie .

error: Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą, prosimy o kontakt.