Biokominki MCJ Home / Oferta / Nasze marki / Biokominki MCJ

Biokominki i biopaleniska MCJ

MCJ® jest dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w produkcji towarów z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, która nie tylko na bieżąco nadzoruje produkcję, dbając o najwyższą jakość swoich produktów, ale także testuje je oraz poszukuje innowacyjnych rozwiązań we własnym laboratorium. Dzięki temu obecna na rynku polskim od 1996 roku firma zyskała akceptację zarówno wśród klientów w kraju jak i za granicą. MCJ® posiada swoje przedstawicielstwa w wielu krajach europejskich, np. we Włoszech, Niemczech, Czechach, Słowacji, na Ukrainie, Litwie, Węgrzech, Serbii i Czarnogórze, Bułgarii oraz Rumunii.

Biokominki MCJ® charakteryzuje świetnie przemyślana, trwała i stabilna konstrukcja oraz nowoczesny design.

Współczesne wzornictwo na bazie projektów Jaco Design idealnie komponuje się z wnętrzami tradycyjnymi oraz minimalistycznymi, a połączenie prostej formy z nieszablonową stylistyką, potęguje walory estetyczne pomieszczenia.

MCJ® produkuje biokominki wyjątkowe i niebanalne wizualnie. Do produkcji używa materiałów z najwyższej półki, korzystając głównie ze szlachetnej stali nierdzewnej, grubej stali kwasoodpornej oraz lakierowanego, szkła hartowanego.

W kolekcji MCJ® znaleźć można również biokominki z niezwykle ozdobnym i trwałym piaskowcem, łupkiem czy reprezentacyjnym marmurem.

Niezaprzeczalnym atutem produktów tej marki jest wyposażenie ich w opatentowany, zintegrowany system nawilżania powietrza, który podnosi komfort użytkowania.Przy okazji relaksu przy palącym się kominku, można jednocześnie nawilżać powietrze, zaś dodając olejki eteryczne, poprawić nastrój oraz czerpać korzyści płynące z aromaterapii.

Standardem MCJ® jest stosowanie palników o konstrukcji pozwalającej na wydłużenie czasu spalenia biopaliwa. 1 litr płynu wystarcza na 2–5 godzin użytkowania, w zależności od stopnia otwarcia zasuwy palnika oraz jego rodzaju.

MCJ®  rekomenduje BIOPALIX®, jako paliwo zasilające do swoich biokominków. BIOPALIX® jest ekologicznym paliwem, na bazie alkoholu etylowego. Skład paliwa sprawia, że produktem bezdymnego i bezwonnego spalania jest para wodna i dwutlenek węgla.

W ofercie Biokominki MCJ znajdą Państwo

• Biokominki wolnostojące

Biokominek MCJ Aurora Biokominek MCJ Delta Biokominek MCJ Long piaskowiec Biokominek MCJ Torino Biokominek MCJ Żagiel

• Biokominki ścienne – przystosowane do zawieszenia na ścianie

Biokominek MCJ California Biokominek MCJ Focus Biokominek MCJ Montana Biokominek MCJ Panama wiszący Biokominek MCJ Roma

• Biokominki do zabudowy i wkłady – biokominki przystosowane do montażu w ścianie są dostępne w wersji bez szyby ochronnej, z niską szybą przytwierdzoną na stałe (modele M) oraz z dużą otwieraną do boku (modele D).

Biokominek MCJ Caro Biokominek MCJ Imperial Biokominek MCJ Toledo Biokominek MCJ Plaza D Biokominek MCJ Roma

• Akcesoria do biokominków MCJ – biopaliwo BIOPALIX, naczynie ułatwiające wlewanie paliwa, polana ceramiczne, kamienie ozdobne, zapalarka, preparat do czyszczenia stali, inne.

Akcesoria do biokominków drewienka polana Akcesoria do biokominków kamienie Akcesoria do biokominków Biopalix Mcj Akcesoria do biokominków lejek Akcesoria do biokominków płyn do czyszczenia stali

 

error: Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą, prosimy o kontakt.