Nagrody i wyróżnienia Home / O Firmie / Nagrody i wyróżnienia

KOMO Sp. z o.o. cieszy się opinią wiarygodnego i pewnego partnera biznesowego, o czym świadczą liczne nagrody i wyróżnienia przyznane naszej firmie

Odznaka za zasługi dla budownictwa

KOMO Kominki wyróżnienia -

Podczas corocznej wiosennej Gali Instalatorów firma Komo otrzymała z rąk  Zastępcy Dyrektora Departamentu Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa, pana Krzysztofa Antczaka, honorową odznakę „Za Zasługi dla Budownictwa”. Odznaka ta jest przyznawana pracownikom architektury i budownictwa za szczególne osiągnięcia w tych dziedzinach.

[Zobacz wyróżnienie]

Członek Klubu Bezpiecznego kominka według magazynu Świat Kominków

KOMO Kominki wyróżnienia -

Firma Komo dołączyła do grona firm polecanych przez magazyn kominkowy Świat Kominków. Jest to bogato ilustrowany kwartalnik o kulturze udomowionego ognia wydawany od 2003 roku w nakładzie 25 000 egzemplarzy. Czytelnik w każdym numerze znajdzie mnóstwo wizualnych inspiracji wszelkiego typu kominkowych urządzeń.

[Zobacz wyróżnienie]

Statuetka Złoty Instalator 2010

 

W dniu 27 maja 2011r . odbyła się Wiosenna Gala Instalatorów, podczas której nasza firma została uhonorowana prestiżową nagrodą „Złotego Instalatora” za działalność szkoleniową w roku 2010.

[Zobacz statuetkę instalatora]

Certyfikat Autoryzacji Nordpeis

KOMO Kominki wyróżnienia - W 2010 roku otrzymaliśmy certyfikat autoryzacji marki Nordpeis, który stanowi potwierdzenie profesjonalnej obsługi oraz gwarancją świadczenia usług najwyższej jakości.

[Zobacz certyfikat]

Certyfikat Członkowstwa Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kominki Polskie

KOMO Kominki wyróżnienia -

Dnia 22 kwietnia 2009 roku otrzymaliśmy Certyfikat Członkowstwa Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kominki Polskie.

[Zobacz certyfikat]

Certyfikat Szkoły Dobrego Kominkarstwa

KOMO Kominki wyróżnienia -

Firma Komo w dniu 17 stycznia 2009r. otrzymała certyfikat Szkoły Dobrego kominkarstwa pod patronatem Świata Kominków za udział w szkoleniu technicznym z zakresu m.in. prawidłowego wykonania i montażu obudowy kominkowej, doboru systemu odprowadzania spalin, aspektów prawnych dotyczących kominów i kominków.

[Zobacz certyfikat]

Certyfikat Polskiej Korporacji Techniki Sanitarnej Grzewczej Gazowej i Klimatyzacji

KOMO Kominki wyróżnienia -

Otrzymaliśmy certyfikat branżowy w zakresie dystrybucji kominków, pieców oraz akcesoriów wraz z serwisem. Powyższy certyfikat zaświadcza o rzetelności działania firmy oraz technicznie fachowym doradztwie i obsłudze klienta.

[Zobacz certyfikat]

Certyfikat Polska Firma Roku według Świata Kominków

Nasza firma otrzymała wyróżnienie w kategorii Polska Firma Roku, za konsekwentne poszerzanie kwalifikacji swoich pracowników oraz zakresu i zasięgu działania KOMO Sp. z o.o.

[Zobacz wyróżnienie]

Wyróżnienie w kategorii Debiut Roku dla marki Totem

KOMO Kominki wyróżnienia -

Produkty marki Totem oferowane przez Komo otrzymały wyróżnienie w kategorii Debiut Roku na Polskim Rynku. Powyższe wyróżnienia przyznawane są corocznie przez magazyn ” Świat Kominków „

[Zobacz wyróżnienie]

Certyfikat Dobra Firma

KOMO Kominki wyróżnienia -

Dnia 25 maja 2007 roku otrzymaliśmy certyfikat Dobra Firma przyznawany przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kominki Polskie.

[Zobacz certyfikat]

Certfikat Autoryzacji firmy Darco

Firma Komo jako wieloletni dystrybutor i wiarygodny partner firmy Darco otrzymała certyfikat autoryzacji, który świadczy o jakości i rzetelności wykonywanych usług.

[Zobacz certyfikat]

Statuetka Złoty Instalator za rok 2004

Polska Korporacja Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji wraz z Redakcją „Polskiego Instalatora” nadały tytuł „Złotego Instalatora” firmie KOMO Sp. z o.o. z Warszawy za wzorcowe wykonanie kominka wraz z instalacją ogrzewczą.

[Zobacz certyfikat]

Certyfikat dobroczynności

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z pomocą ” przyznała naszej firmie certyfikat dobroczynności za wsparcie finansowe budowy ośrodka bezpłatnej rehabilitacji „Amicus”.

[Zobacz certyfikat]

error: Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą, prosimy o kontakt.