Kuchnie i piece kaflowe Home / Kuchnie i piece kaflowe
Kuchnie kaflowe i piece kaflowe wracają do naszych domów.
Kuchnie i piece kaflowe budowane są z eleganckich kafli ceramicznych.
Kafle mają różnorodne kolory, kształty i zastosowanie. Są naturalne, nietoksyczne, łatwe w utrzymaniu i niepalne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w kuchniach i pomieszczeniach sanitarnych.

Po latach zapomnienia do naszych domów wracają kuchnie i piece kaflowe. Obecnie są one budowane z eleganckich kafli ceramicznych o bogatym wzornictwie i różnorodnej kolorystyce.

Kuchnia kaflowa może być wykonana całkowicie w stylu tradycyjnym, bądź też możemy połączyć tradycję z nowoczesnością, montując blat i piekarnik elektryczny lub gazowy oraz opalany drewnem piec do chleba lub pizzy.

Piece kaflowe z zapieckiem, o kolorystyce harmonizującej z wystrojem danego pomieszczenia, niewątpliwie dodadzą mu uroku i uczynią bardziej przytulnym.

Budowa kuchni lub pieca kaflowego to inwestycja ponadczasowa.

Realizacją projektu zajmują się nasze własne ekipy montażowe, składające się z wykwalifikowanych pracowników z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży kominkowo-zduńskiej. Brygady wykonawcze Komo posiadają wszelkie wymagane uprawnienia i regularnie uczestniczą w szkoleniach podnoszących umiejętności zawodowe.

 

error: Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą, prosimy o kontakt.