ISO – KOMO to pierwsza firma kominkowa z ISO w Polsce Home / Firmowe / ISO – KOMO to pierwsza firma kominkowa z ISO w Polsce

ISO – KOMO to pierwsza firma kominkowa z ISO w Polsce

W roku 2001, jako pierwsze polskie przedsiębiorstwo w branży kominkowej wdrożyliśmy i nadal z powodzeniem stosujemy system zarządzania jakością ISO 9001:2000.

To już siódmy rok odkąd wdrożyliśmy system i jesteśmy pod nadzorem jednostki certyfikującej TUV CERT. Czas szybko biegnie. Wiemy jak wiele trudności wieku dorastania przeszliśmy w pierwszych latach jego stosowania. System zarządzania jest przez nas ciągle udoskonalany. Wdrożenie i stosowanie przez nas systemu zarządzania jakością ISO 9001 serii 2000 zwróciło uwagę wielu poważnych kontrahentów.

W lutym 2008r. zakończyliśmy z pozytywnym wynikiem audyt przeprowadzony przez jednostkę certyfikującą TUV Rheinland InterCert. W rezultacie ważność Certyfikatu, potwierdzającego wdrożenie i utrzymywanie przez KOMO Sp. z o. o. systemu zapewnienia jakości ISO 9000:2001 w zakresie dostarczania usług i wyrobów dotyczących kominków, została przedłużona do roku 2011.

68

error: Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą, prosimy o kontakt.