1. Walentynki z KOMO

  Leave a Comment

  Specjalnie na Walentynki przygotowaliśmy dla Państwa ofertę promocyjną, do każdego biokominka dodajemy CZERWONE WINO, pasującą idealnie do walentynkowej atmosfery.
  Migotanie ognia, miłe ciepło płynące od kominka, nie ma nic przyjemniejszego niż dzielenie się z ukochaną osobą bliskością w ten wyjątkowy dzień.

  Każdy kominek, biokominek pozytywnie wpływa na poczucie bezpieczeństwa, a co za tym idzie wywołuje uczucie przyjemności, radości, spokoju i odprężenia.

  Ogień tworzy romantyczny nastrój, sprzyja rozmowom, zacieśnianiu przyjaźni, zażyłości
  i bliskości. Patrzenie na ogień daje wytchnienie po nerwowym dniu, sprzyja relaksowi
  oraz medytacji.

  Bogata gama dostępnych modeli w połączeniu z własną inwencją twórczą pozwala na posiadanie biokominka w dowolnym stylu; od rustykalnego, przez klasyczny, portalowy
  i nowoczesny po minimalistyczny typu „okno”.

  Różnorodność kształtów, rozmiarów, kolorów oraz materiałów, z których wykonane są obudowy daje ogromne możliwości aranżacyjne.

  Biokominki pełnią taką samą rolę jak opalane drewnem kominki tradycyjne,
  tj. zdobią i funkcjonują.

  Zdobić oznacza wywoływać w użytkownikach pozytywne odczucia wzrokowe, zaspokajając ich potrzeby estetyczne. Funkcjonować oznacza działać w sposób bezpieczny, świecić i ogrzewać.

  Warunki promocji „Biokominki na Walentynki”
  Promocja obejmuje wszystkie modele biokominków. Promocja nie obejmuje biopaliwa i akcesoriów.
  Niniejsza promocja nie łączy się z innymi promocjami oraz ofertami specjalnymi. Promocja trwa od 14.02.2015 do 19.02.2015.

 2. Komo w Elle Decoration

  Leave a Comment

  W dwumiesięczniku Elle Decoration wydanie wrzesień/październik zostało zaprezentowane wyposażenie do kominków, które można zakupić w naszej firmie.

   

   

  30

   

   

   

   

   

   

   

   

 3. Współpraca KOMO i Akme Projekty

  Leave a Comment

  Firma KOMO we współpracy z biurem projektowym Akme Projekty wykonała kominek z otwartym paleniskiem oraz grill zewnętrzny na zlecenie klienta indywidualnego.

   

   

   

  34 35

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 4. Targi Kraków

  Leave a Comment

  W dniach 19-22.09.2002 roku uczestniczyliśmy w XX Krakowskich Targach Budownictwa JESIEŃ 2002, gdzie zaprezentowaliśmy naszą ofertę handlową dla odbiorców hurtowych i detalicznych. (więcej…)

 5. Królewskie kominki

  Leave a Comment

  Zaprzyjaźniony z naszą firmą znany polski karykaturzysta – Edward Lutczyn – wykonał plakat reklamowy o nazwie Królewskie Kominki.

   

   

  27

error: Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą, prosimy o kontakt.